UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ 792 851 857


O firmie

Salon pielęgnacji psów wySPA PSA istnieje od 2009 roku. Powstał na skutek połączenia pasji i ogromnej miłości do psów.

W naszym saloniku każdy czworonożny klient traktowany jest indywidualnie, każdemu poświęcamy tyle czasu, ile wymaga. Staramy się, żeby zwierzęta czuły się u nas swobodnie i komfortowo. Pielęgnacja odbywa się w przyjaznej atmosferze, bez użycia środków uspokajających.

Jesteśmy jedynym salonem groomerskim w Poznaniu, posiadającym monitoring, co potwierdza fakt, że przed naszymi Klientami nie mamy nic do ukrycia a wszystkie psy traktowane są jak nasze własne.

Oprócz profesjonalnych usług groomerskich oferujemy możliwość zakupów w naszym psim butiku MODADOGA. Znajdziecie tu najbogatszy na rynku asortyment ubranek, legowisk, kosmetyków , smyczy, obroży, szelek i wielu, wielu innych wyjątkowych akcesoriów dla Waszych psów.
Wszystko to, w miłej atmosferze, wśród miłośników psów, przy filiżance pysznej kawy…

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

W CELU REZERWACJI TERMINU ZADZWOŃ POD NUMER: 792 851 857Kornelia


Jestem dyplomowanym groomerem (psim fryzjerem) z dwunastoletnim stażem. W 2009 roku ukończyłam kurs strzyżenia, trymowania i pielęgnacji psów w Szkole Groomingu Ewy Grabowskiej w Łodzi i od tego czasu prowadzę firmę wySPA PSA.
W 2020 roku nawiązałam współpracę z marką John Dog, dla której udzielam eksperckich porad z zakresu groomingu.
W 2019 roku ukończyłam kurs zoopsychologa i behawiorysty. Zdobyta wiedza pozwala mi na minimalizowanie stresu psich klientów podczas wizyt w salonie.

Cały czas, systematycznie poszerzam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju seminariach i warsztatach o psiej tematyce.

Praca z psami niezmiennie mnie satysfakcjonuje, daje radość i zadowolenie. Oprócz salonu wySPA PSA prowadzę sklep z wyjątkowymi akcesoriami dla psów www.modadoga.pl oraz salkę treningową Dog HAUs.

Jestem właścicielką buldożki francuskiej - Grety, whippetki - Lulu i mixa - Oriona, które bardzo często możecie zobaczyć razem ze mną w saloniku.

Paula


Przygotowuje naszych czworonożnych klientów do strzyżenia.

Jest odpowiedzialna za wyczesywanie, kąpiel i suszenie piesków oraz kosmetykę: obcinanie pazurków i czyszczenie uszu.

Dba o to by wszystkie te zabiegi były przeprowadzone w bezstresowej atmosferze.

Paula jest miłośniczką dużych psów i to właśnie Ona zajmuje się ich pielęgnacją w naszym salonie.

Chętnie doradzi i pomoże przy doborze ubranka, legowiska czy obróżki dla Waszego psa.

Ukończyła specjalistyczny kurs kosmetycznego czyszczenia zębów ultradźwiękową szczoteczką Emmi Pet

Asia


Profesjonalna groomerka od 2013 roku.

Prawdziwa miłośniczka zwierząt. Przez wiele lat pracowała jako wolontariuszka Schronisku dla Zwierząt w Skałowie oraz w Środzie Wielkopolskiej.

Cały czas poszerza swoją wiedzę dotyczącą groomingu wystawowego i komercyjnego na licznych seminariach i kursach. Specjalizuje się w pielęgnacji kotów oraz pomeranianów, które są jej ukochaną rasą.

Ukończyła szereg kursów o psiej tematyce, m.in.: warsztaty “Masaż relaksacyjny psów”, kurs pierwszej pomocy psom oraz profesjonalny kurs dla opiekunów zwierząt Petsitter COAPE.

Właścicielka czterech kotów adopciaków: Softa, Mai, Szubrawki i Gałgana oraz psiego seniorka Bazylka.

Karolina


Miłośniczka zwierząt od najmłodszych lat!

Ukończyła technikum o profilu weterynaryjnym, w 2016 roku rozpoczęła studia zootechniczne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, kończąc je z wybitnymi wynikami w roku 2020.

W salonie WySPA psa zajmuje się strzyżeniem i pielęgnacją Waszych pupili. Ukończyła wiele kursów groomerskich dotyczących strzyżenia najbardziej popularnych ras psów.

Profesjonalistka o wielkiej cierpliwości, potrafi współpracować z psami lękliwymi i wymagającymi. Ciągle rozwija się i zdobywa nowe umiejętności oraz wiedzę dotyczącą swojej pracy, którą kocha.

Dumna właścicielka pieska-adopciaka Lucyny, o którą dba i rozpieszcza nad życie.

Dominika


Jej zajęciem jest obsługa klientów w sklepie stacjonarnym oraz internetowym.

Na pewno z przyjemnością doradzi jakie ubranko, obróżka lub smakołyk będzie dla Waszego psa najlepsze ponieważ jej piesek Aluś jest naszym najlepszym testerem.

Miłośniczka wszystkich psów rasy szpic- małych i dużych.

Paulina


Paulina od najmłodszych lat jest miłośniczką zwierząt. Swoją przyszłość wiązała z pracą ze zwierzętami. Ukończyła technikum o profilu weterynaryjnym w Poznaniu, w 2019 roku. Pasjonuje ją fizjoterapia zwierząt- w szczególności koni, którą wykonywała na praktykach uczących przyszłego zawodu.

Pracowała jako groomer w gabinecie weterynaryjnym.

Zawsze uśmiechnięta i roześmiana przyjmuje wasze pupile na zabiegi upiększające w salonie WyspaPSA. W naszym saloniku zajmuje się pielęgnacją i strzyżeniem psów.

Jest właścicielką psa Tofika, średniego kundelka i dwóch kotów- 10 letniej Łatki i rocznej Kluski.